Denizli, İstanbul, İzmir, Danışmanlık, Kurumsal Gelişim, Kosgeb Desteği, KOSGEB, Destek, KOSGEB Hibe, Kariyer, Tekstil, Makine, Makina, Danışman, Yönetim, Büyüme, Proje, proje Danışmanlığı, Sanayi, Yalın Dönüşüm, İnsan Kaynakları, Eğitim, İnsan Kaynakları Danışmanı, Kariyer ve Yönetim, Devlet Hibe, Gelişim, Dönüşüm, Yönetim Danışmanlığı, Yazılım, Ücret Yönetim Sistemi, ORGANİZASYONEL GELİŞİM YÖNETİM SİSTEMLERİ, MALİ İŞLER, FİNANS SATIŞ, PAZARLAMA, SATIN ALMA, LOJİSTİK, DIŞ TİCARET

Performans Yönetim sistemi, Öneri Sistemi, 5S, Yalın Dönüşüm, 6 Sigma, Eğitim Yönetim Sistemi, İşe Alım, Mülakat, İşten Çıkış, Otomotiv, Prim Sistemi, Çalışan Aidiyeti, Kurumsal Gelişim, Yönetim Danışmanlığı, Mermer, KOBİ, İmalat, Endüstri, İhracat, İthalat,

Yurtdışı Destek, Teşvik, Yatırım Teşvik Belgesi, Kalite Yönetim Sistemi, İş Güvenliği, ISO Belgelendirme, Ticaret Bakanlığı, Girişimcilik, TÜBİTAK, TKDK, Kalınma Ajansı, Sözleşme, KİŞİSEL GELİŞİM, Well-Being Eğitimi (Bütünsel Esenlik), Temel Proje Yönetimi Eğitimi, Agile-Scrum Eğitimi, Eğiticilerin Eğitimi, Danışmanlar için MS Excel Yetenek Kazanım Eğitimi, Temel ve İleri Düzey MS Yetenek Kazanım Eğitimi,

İkna Teknikleri ve İletişim Eğitimleri

İkna Teknikleri ve İletişim Eğitimleri

Eğitim, iki ayrı başlık altında toplamda 2 gün olarak tasarlanmıştır. İçerikleri aşağıdaki gibidir:

1.GÜN: İLETİŞİMİN PİN KODLARI

Eğitim Hakkında: 

Kaliteli bir yaşamın anahtarıdır iletişim becerimiz… İletişim becerilerimiz ne kadar güçlüyse yaşam kalitemiz o ölçüde artar. Daha mutlu, başarılı ve dengeli bir hayat için iletişimin Pin kodlarını fark etmek ve daha güçlü bir iletişim becerisi kazanmaya odaklanmak, kendimizi ve çevremizdeki insanları daha iyi tanıyabilmek için eğlenceli bir kişisel gelişim yolculuğuna başlayabilirsiniz.
İş hayatında veya özel yaşamımızda hedeflerimize ulaşabilmek, kendimizi doğru ve etkili ifade edebilmek ve çevremizdeki insanları daha iyi tanıyıp onlarla daha iyi anlaşabilmek, iletişimdeki kişisel tavrınızla yakından ilgilidir. 

Eğitim İçeriği:
İletişim aynasında kendine cesaretle bakmak.
Beynimiz nasıl çalışıyor?
İletişim nedir? 
İletişim çeşitleri 
Empatik iletişimin önemi
İletişimde nefes ses konuşma
İletişimde beden dili
İletişim tarzımız 
İletişim engelleri ve aşma yolları
İletişimde etkin dinleme 
İletişimde soru sorma 
NLP temel iletişim modeli
Meta programlar 
İletişimde dil kalıpları
İletişimde temsil sistemleri 
Gerçekler - yalanlar
Farklı insan kişilikleri ve özellikleri
Renklerle kişilik analizleri
Kişilik tiplerine göre iletişim 
İnsanların dünyayı algılama biçimleri ve iletişim
İletişim oyunları…

2.GÜN: SATIŞTA MÜŞTERİ KOÇLUĞU

Eğitim Hakkında: 

Müşterilerimizle çıktığımız satış yolculuğunda marka hedeflerimiz ışığında bilgi ve deneyimlerimizi arttırarak sağlam bir altyapı oluşturmak önemlidir. Müşteriyi elde tutarken fark yaratacak yeni bakış açılarıyla kaliteli bir satışçı olmaya yönelik çalışmalar da ön planda tutulmalıdır.
Müşteri beklentilerini en yüksek seviyede karşılamanın yollarından biri de onlara müşteri koçluğu yapmaktır. Günümüzde müşteriyi anlamak, değerlerini fark etmek, koçluk bakış açısıyla beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmetleri sunmak beklenen hizmet anlayışının gereğidir.
Bu programla satışçıların müşteride kalıcı izler bırakacak davranış biçimlerini benimsemeleri, koçluk bakış açısıyla NLP yaklaşımlarını birleştirerek müşteriyle uyumu geliştirmeleri, uygun beden diliyle hareket etmeleri,  müşterinin davranış ve dil kalplarını fark ederek hizmet sunmaları, koçluk bakış açısı kazanarak müşteriyi ikna edecek algı boyutlarını fark etmeleri amaçlanmıştır. Koçluk yaklaşımı, bireysel farkındalığınızı arttırırken müşterilerinizle ilişkilerinizi zirveye taşıyacaktır. Özellikle profesyonel koçluk süreçlerinden beslenen bir yapıyla oluşturulan “Müşteri Koçluğu” yaklaşımıyla müşteriyle birlikte çözüme ulaşmak için “müşterinin içinde var olan kaynaklarını harekete geçirmesi” sağlanacaktır. 
Sizler satış için sihirli adımlarınızı atarken satış ve pazarlamanın profesyonel süreçleri için kişisel pin kodlarınızı fark edeceğiniz eğitim programımız sizleri zirveye taşıyacaktır.

Eğitim İçeriği:

Koçluk bakış açısıyla satış  
Beyin tipleri ve fonksiyonları
Satış ve pazarlamada koçluk konumu
Müşterilerle uyum ve ahenk kurma 
Müşterimi duyuyor muyum?
Satışta başarı odaklılık ve satışçının güç kaynakları
İletişimin pin kodları 
Kurumunu ve ürünlerini tanımak
Rakiplerini ve ürünlerini tanımak
Kişisel SWOT ve gelişime yatırım
NLP ile güçlü takımlar ve motivasyon yaratma
Markamı ve imajımı yönetiyorum
Satışçının beden dili ve pozitif iletişim
Müşteri nasıl kazanılır; nasıl kaybedilir?
Mantıksal algı boyutları ve algı pozisyonları
Satıcı ve müşterinin inanç sistemi farkındalığı
Temsil sistemlerine göre satış
Göz erişim ipuçları  
Meta-programlar
Müşterinin davranış ve dil kalıplarını anlamak
Algıları yönetiyorum
NLP ilkeleri ile satışta ikna stratejileri 
İknada beden dili kullanımı
İknada nefes kullanımı (ayna nörönları faaliyete geçirmek)
Hipnotik dil kalıplarıyla ikna
Meta model dil kalıplarıyla müşteriyi ikna 
Satışta hipnotik dil kalıpları
Satışta duygusal zekanın önemini kavramak
Esneklik ve hoşgörü geliştirme
Müşterilere doğru geribildirim verilmesi 
İtirazlar ve ihtiyaçlar 
Karar verme 
Satış kapama
Oyunlar - rol play – uygulamalar