Özge SOLAKOĞLU

Özge SOLAKOĞLU

Kurucu, Proje Yöneticisi

Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümünde lisans öğrenimini tamamlayarak 2006 yılında mezun olmuştur. Üniversite yıllarında öğrenci topluluklarında aktif görevler üstlenmiş ve yönetim ekiplerinde yer almıştır. Mezun olduktan sonra özel sektörde çalışmaya ise daha bu dönemlerde karar vermiştir.

Ardından iş hayatına özel sektörde adım atmış ve DOĞAN HOLDİNG bünyesinde oto..

Aslı ÖZTÜRK

Aslı ÖZTÜRK

Kurumsal İletişim Ve Eğitim Yöneticisi

2006 yılı  Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olup şu anda Pamukkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği-Yüksek Lisans öğrenimine devam etmektedir.
Mezun olduktan hemen sonra 2006-2007 yılları arasında DOĞAN HOLDİNG bünyesinde otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren DİTAŞ Doğan Yedek Parça İmalat ..

Selda ÖREN MENKÜ

Selda ÖREN MENKÜ

Profesyonel Koç, Eğitmen

1974 Manisa/Soma doğumludur.1997'de Anadolu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesini bitirdikten sonra,1998-2006 yılları arasında Milli Eğitim'de Fen Bilgisi - Fizik Öğretmenliği yaptı. Eşinin işi dolayısıyla gittiği Çin'de Nanchang Üniversite'sinde Çin Dili ve Edebiyatı hazırlık okuyarak Çince öğrenme fırsatı buldu. 

İstanbul'a  döndükten sonra 2012'de ADLER İnternational Learning Central Europ..

Ahmet GÖZÜAÇIK

Ahmet GÖZÜAÇIK

Eğitmen

Ahmet Gözüaçık Endüstri Mühendisidir. 2008 yılında başladığı kurumsal danışmanlık hayatına, 2014 yılında kurumsal eğitmenliği de ekleyerek firmalara etkin bir iş modeliyle destek vermeye devam etmektedir.

2010-2018 yılları arasında TOBB Denizli Genç Girişimciler Kurulu İcra Kurulu’nda girişimci mentoru olarak görev alan Gözüaçık, 2015 yılından beri Türkiye Uğur Böcekleri Projesi’nde (TUP) gönül..