Denizli, İstanbul, İzmir, Danışmanlık, Kurumsal Gelişim, Kosgeb Desteği, KOSGEB, Destek, KOSGEB Hibe, Kariyer, Tekstil, Makine, Makina, Danışman, Yönetim, Büyüme, Proje, proje Danışmanlığı, Sanayi, Yalın Dönüşüm, İnsan Kaynakları, Eğitim, İnsan Kaynakları Danışmanı, Kariyer ve Yönetim, Devlet Hibe, Gelişim, Dönüşüm, Yönetim Danışmanlığı, Yazılım, Ücret Yönetim Sistemi, ORGANİZASYONEL GELİŞİM YÖNETİM SİSTEMLERİ, MALİ İŞLER, FİNANS SATIŞ, PAZARLAMA, SATIN ALMA, LOJİSTİK, DIŞ TİCARET

Performans Yönetim sistemi, Öneri Sistemi, 5S, Yalın Dönüşüm, 6 Sigma, Eğitim Yönetim Sistemi, İşe Alım, Mülakat, İşten Çıkış, Otomotiv, Prim Sistemi, Çalışan Aidiyeti, Kurumsal Gelişim, Yönetim Danışmanlığı, Mermer, KOBİ, İmalat, Endüstri, İhracat, İthalat,

Yurtdışı Destek, Teşvik, Yatırım Teşvik Belgesi, Kalite Yönetim Sistemi, İş Güvenliği, ISO Belgelendirme, Ticaret Bakanlığı, Girişimcilik, TÜBİTAK, TKDK, Kalınma Ajansı, Sözleşme, KİŞİSEL GELİŞİM, Well-Being Eğitimi (Bütünsel Esenlik), Temel Proje Yönetimi Eğitimi, Agile-Scrum Eğitimi, Eğiticilerin Eğitimi, Danışmanlar için MS Excel Yetenek Kazanım Eğitimi, Temel ve İleri Düzey MS Yetenek Kazanım Eğitimi,

Özge SOLAKOĞLU

Özge SOLAKOĞLU

Kurucu, Proje Yöneticisi, İK ve Kurumsal Gelişim Danışmanı

1983, Niğde doğumlu olan Özge Solakoğlu, Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümünde lisans öğrenimini tamamlayarak 2006 yılında mezun olmuştur. Üniversite yıllarında öğrenci topluluklarında aktif görevler üstlenmiş ve yönetim ekiplerinde yer almıştır. Mezun olduktan sonra özel sektörde çalışmaya ise daha bu dönemlerde karar vermiştir.

Ardından iş hayatına özel sektörde adım atmış ve DOĞA..

Ersan SOLAKOĞLU

Ersan SOLAKOĞLU

Kurucu Ortak, Teknik Proje Danışmanı

1981 Eskişehir doğumlu olan Ersan Solakoğlu, Sakarya Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği lisans öğrenimini 2005 yılında tamamlamıştır. İngiltere’de dil eğitimini tamamladıktan sonra özel sektörde çalışmaya başlamıştır.

Kariyerine 2007 yılında DOĞAN HOLDİNG bünyesinde otomotiv yan sanayii sektöründe faaliyet gösteren DİTAŞ Doğan Yedek parça İmalat ve Teknik A.Ş de Dövmehane-Isıl İşlem Mühendisi ol..

Bengisu ÜRÜNDÜ

Bengisu ÜRÜNDÜ

Proje Danışmanı

Süleyman Demirel Üniversitesi’nde Tarih Lisans eğitimini 2022 yılında tamamlamanın ardından eş zamanlı olarak başladığı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyal Medya Yöneticiliği bölümünde eğitimine devam etmektedir. Öğrenim hayatı süresince AHBAP, KIZILAY gibi çeşitli dernek ve sivil toplum kuruluşları bünyesinde gönüllülük esasıyla görevler almıştır. Bunun yanı sıra İşaret Dili Te..

Selda ÖREN MENKÜ

Selda ÖREN MENKÜ

Profesyonel Koç, Eğitmen

1974 Manisa/Soma doğumludur.1997'de Anadolu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesini bitirdikten sonra,1998-2006 yılları arasında Milli Eğitim'de Fen Bilgisi - Fizik Öğretmenliği yaptı. Eşinin işi dolayısıyla gittiği Çin'de Nanchang Üniversite'sinde Çin Dili ve Edebiyatı hazırlık okuyarak Çince öğrenme fırsatı buldu. 

İstanbul'a  döndükten sonra 2012'de ADLER İnternational Learning Central Europ..