Yaşam Atölyesi: Sadece İlginç Bakış Açısı 4 Eylül 2019

Yaşam Atölyesi: Sadece İlginç Bakış Açısı 4 Eylül 2019

İnsanların karşılarına çıkan tamamen aynı durumlarda bile farklı bakış açıları ve duyguları  olduğunu hiç farkettiniz mi? Bazılarının bu durum hakkında yargıları da vardır.
Her şey sadece ilginç bir bakış açısı olsaydı bu ne yaratırdı? Bakış açısı değiştiğinde akışın da nasıl değiştiğine çok kez şahit olduk.
Peki nasıl bakış açımızı değiştirebiliriz?

  • Peki siz herşeyde,işinizde,ilişkilerinizde,kendi içinizde,bedeninizde, kısaca  hayatınızın her alanında kolaylık dolu bir hayat arzu eder miydiniz?
  • Kendi hayatınızı gönlünüzce yaratmak?
  • Bunu nasıl sağlarsınız?
  • Ne sizin işinize yarar ?
  • Burada neyi farkederseniz hayatınızı gerçekten gönlünüzce yaratırsınız?
  • Şimdi bunlara bakmaya ne dersiniz?

SİZİN BAKIŞ AÇINIZ REALİTENİZİ YARATIR, REALİTENİZ BAKIŞ AÇINIZI YARATMAZ

Kendiniz için olumlu, tatminkar bir hayat yaratmaya gönüllü olduğunuzda nelerin gerçekten mümkün olabileceğini keşfetmeye davetlisiniz.

4 EYLÜL ÇARŞAMBA günü iş çıkışı bir araya geleceğimiz ve hayatımızın içinden ama bir o kadar da enteresan konuları interaktif katılımla konuşacağımız atölyemizde sizlerle birlikte olmak istiyoruz..

Eğitmen   : ŞEBNEM SOYAK
Saat          : 19:30 - 21:00
Yer            : PAMUKKALE TEKNOKENT
Ücret        : 50 TL (Lütfen aşağıdaki soru-cevaplara göz atınız ve ekranın sağ üst köşesindeki Hemen Kaydol butonu ile ön kayıdınızı gerçekleştiriniz)
Son Kayıt : 2 Eylül Pazartesi


ŞEBNEM SOYAK Kimdir?
Access Consciousness Eğitmeni (BF AFF BPF CFMW) , İş İlişki ve Yaşam Danışmanı


1968 Denizli doğumludur.
1986 - 1988 Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik ABD,1988 - 1992 Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik ve Cam ASD’da eğitim almıştır.
Sahne sanatları ile de yakından ilgili olup,eğitim hayatı süresince dans ,drama ve sahne dersleri almıştır.Halk danslarında dünya çapında organizasyonlara katılmış,Dünya Birinciliği alan ekiplerde yer almıştır.
İş hayatına 1993 sonunda Koçbank A.Ş.’de Müşteri İlişkileri ve Satış Temsilcisi olarak başlayan Soyak,2 yıl içerisinde Müşteri İlişkileri ve Satış Yöneticiliği’ne gelmiştir. 20 yıllık bankacılık hayatını, Türk Ekonomi Bankası A.Ş.’de Yönetici iken tamamlamıştır.
Gerek eğitim ,gerekse bankacılık yaptığı dönemde almış olduğu eğitimlere halen yenilerini eklemekte olan Soyak, otuzun üzerinde sertifikasyona sahiptir. İş ,sağlık,ilişki kısaca tüm hayata dönük;
Liderliğimi nasıl ortaya çıkarırım?
Nasıl Yönetici olurum?
İşimi nasıl yaratırım?
Servetimi nasıl yaratırım?
İlişkimi nasıl yaratırım?
Ben kimim ve hangi yeteneklerim var?
Ya aslında stres yoksa?
Ya aslında hastalık yoksa?
Hayatımı nasıl yönetirim?
Daha fazla neşe mümkün mü?
Sorularına danışmanlık ve farkındalık kolaylaştırıcılığı yapmakta ve eğitimlerini vermektedir.

Lütfen aşağıdaki bilgilere göz atınız.

SORU: Eğitim saatinde geldiğimde ödemeyi elden teslim etmek istersem?

CEVAP: Bu şekilde eğitim öncesinde ön kayıt yapanlardan kaç katılımcımızın kesinlikle eğitime geleceğini bilemiyor, mekan planlaması ve diğer hazırlıklarımızı yapamıyoruz. Dolayısıyla en az bir gün öncesinden etkinliğin yeterli katılımcıya ulaşıp ulaşmadığını ve gelecek kişi sayısına göre de mekan tercihimizi yapmak için kendimize şans bırakmak istiyoruz.

SORU: Eğitim yeterli katılımcı sayısına ulaşmaz, ertelenir veya iptal edilirse ücretim ne olacak?
CEVAP:
Bu durumda ya ücretinizi geri iade ediyoruz ya da ertelenen veya farklı bir eğitimimiz için kullanılmak üzere size hak kaybı yaşatmadan ödemenizi saklı tutuyoruz. Burada tercihi size bırakıyoruz.

SORU: Eğitim günü için programım değişti ve başka bir işim çıktı ve gelemiyorum. Ne olacak?
CEVAP:
 İki gün öncesine kadar bildirdiğiniz takdirde iade edebiliyoruz. Dilerseniz yerinize başka birini de gönderme seçeneğiniz mümkün. Ancak eğitim tarihine iki günden az zaman kaldı ise maalesef bu bedeli geri iade edemiyoruz. Çünkü bazen bir kişi bile eğitimi açmamız için kritik sayı olabiliyor.