Denizli, İstanbul, İzmir, Danışmanlık, Kurumsal Gelişim, Kosgeb Desteği, KOSGEB, Destek, KOSGEB Hibe, Kariyer, Tekstil, Makine, Makina, Danışman, Yönetim, Büyüme, Proje, proje Danışmanlığı, Sanayi, Yalın Dönüşüm, İnsan Kaynakları, Eğitim, İnsan Kaynakları Danışmanı, Kariyer ve Yönetim, Devlet Hibe, Gelişim, Dönüşüm, Yönetim Danışmanlığı, Yazılım, Ücret Yönetim Sistemi, ORGANİZASYONEL GELİŞİM YÖNETİM SİSTEMLERİ, MALİ İŞLER, FİNANS SATIŞ, PAZARLAMA, SATIN ALMA, LOJİSTİK, DIŞ TİCARET

Performans Yönetim sistemi, Öneri Sistemi, 5S, Yalın Dönüşüm, 6 Sigma, Eğitim Yönetim Sistemi, İşe Alım, Mülakat, İşten Çıkış, Otomotiv, Prim Sistemi, Çalışan Aidiyeti, Kurumsal Gelişim, Yönetim Danışmanlığı, Mermer, KOBİ, İmalat, Endüstri, İhracat, İthalat,

Yurtdışı Destek, Teşvik, Yatırım Teşvik Belgesi, Kalite Yönetim Sistemi, İş Güvenliği, ISO Belgelendirme, Ticaret Bakanlığı, Girişimcilik, TÜBİTAK, TKDK, Kalınma Ajansı, Sözleşme, KİŞİSEL GELİŞİM, Well-Being Eğitimi (Bütünsel Esenlik), Temel Proje Yönetimi Eğitimi, Agile-Scrum Eğitimi, Eğiticilerin Eğitimi, Danışmanlar için MS Excel Yetenek Kazanım Eğitimi, Temel ve İleri Düzey MS Yetenek Kazanım Eğitimi,

Yaşam Atölyesi: Bundan Daha İyi Nasıl Olur ? 25 Kasım 2019 Pazartesi

Yaşam Atölyesi: Bundan Daha İyi Nasıl Olur ? 25 Kasım 2019 Pazartesi

Bu soru, iyi bir şey olduğunda da, kötü bir şey olduğunda da her zaman sorulabilecek muazzam bir sorudur. Kötü bir şey olduğunda bunu sorarsanız iyiye gitmeye başlar, çünkü bunu istediniz.
“İsteyecek ve alacaksınız” bu evrenin kanunlarından biridir. Realitede işe yarayan yöntemlerden biridir. Ancak elde etmek için istemelisiniz.
Kaçınız yaşamanızı istemeden, istemenin bir şekilde zayıflık ya da yanlış olduğunu veya istemek zorunda kalırsanız bunun başarısızlık demek olduğunu düşünerek harcadınız?
 Evren size istemeniz için yalvarır.
 “Bundan daha iyi nasıl olur?” diye sorduğunuzda evren bunu size göstermek için sabırsızlanır.

Gelin birlikte nasıl isteyebileceğimize bakalım…

Kendiniz için olumlu, tatminkar bir hayat yaratmaya gönüllü olduğunuzda nelerin gerçekten mümkün olabileceğini keşfetmeye davetlisiniz.


25 KASIM 2019 Pazartesi günü iş çıkışı bir araya geleceğimiz ve hayatımızın içinden ama bir o kadar da enteresan konuları interaktif katılımla konuşacağımız atölyemizde sizlerle birlikte olmak istiyoruz..

Eğitmen   : ŞEBNEM SOYAK
Saat          : 19:30 - 21:00
Yer            : PAMUKKALE TEKNOKENT
Ücret        : 50 TL (Lütfen aşağıdaki soru-cevaplara göz atınız ve ekranın sağ üst köşesindeki Hemen Kaydol butonu ile ön kayıdınızı gerçekleştiriniz)
Son Kayıt : 21 Kasım Perşembe


ŞEBNEM SOYAK Kimdir?
Access Consciousness Eğitmeni (BF AFF BPF CFMW) , İş İlişki ve Yaşam Danışmanı


1968 Denizli doğumludur.
1986 - 1988 Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik ABD,1988 - 1992 Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik ve Cam ASD’da eğitim almıştır.
Sahne sanatları ile de yakından ilgili olup,eğitim hayatı süresince dans ,drama ve sahne dersleri almıştır.Halk danslarında dünya çapında organizasyonlara katılmış,Dünya Birinciliği alan ekiplerde yer almıştır.
İş hayatına 1993 sonunda Koçbank A.Ş.’de Müşteri İlişkileri ve Satış Temsilcisi olarak başlayan Soyak,2 yıl içerisinde Müşteri İlişkileri ve Satış Yöneticiliği’ne gelmiştir. 20 yıllık bankacılık hayatını, Türk Ekonomi Bankası A.Ş.’de Yönetici iken tamamlamıştır.
Gerek eğitim ,gerekse bankacılık yaptığı dönemde almış olduğu eğitimlere halen yenilerini eklemekte olan Soyak, otuzun üzerinde sertifikasyona sahiptir. İş ,sağlık,ilişki kısaca tüm hayata dönük;
Liderliğimi nasıl ortaya çıkarırım?
Nasıl Yönetici olurum?
İşimi nasıl yaratırım?
Servetimi nasıl yaratırım?
İlişkimi nasıl yaratırım?
Ben kimim ve hangi yeteneklerim var?
Ya aslında stres yoksa?
Ya aslında hastalık yoksa?
Hayatımı nasıl yönetirim?
Daha fazla neşe mümkün mü?
Sorularına danışmanlık ve farkındalık kolaylaştırıcılığı yapmakta ve eğitimlerini vermektedir.

Lütfen aşağıdaki bilgilere göz atınız.

SORU: Eğitim saatinde geldiğimde ödemeyi elden teslim etmek istersem?

CEVAP: Bu şekilde eğitim öncesinde ön kayıt yapanlardan kaç katılımcımızın kesinlikle eğitime geleceğini bilemiyor, mekan planlaması ve diğer hazırlıklarımızı yapamıyoruz. Dolayısıyla en az bir gün öncesinden etkinliğin yeterli katılımcıya ulaşıp ulaşmadığını ve gelecek kişi sayısına göre de mekan tercihimizi yapmak için kendimize şans bırakmak istiyoruz.

SORU: Eğitim yeterli katılımcı sayısına ulaşmaz, ertelenir veya iptal edilirse ücretim ne olacak?
CEVAP
: Bu durumda ya ücretinizi geri iade ediyoruz ya da ertelenen veya farklı bir eğitimimiz için kullanılmak üzere size hak kaybı yaşatmadan ödemenizi saklı tutuyoruz. Burada tercihi size bırakıyoruz.

SORU: Eğitim günü için programım değişti ve başka bir işim çıktı ve gelemiyorum. Ne olacak?
CEVAP:
 Son kayıt gününe kadar bildirdiğiniz takdirde iade edebiliyoruz. Dilerseniz yerinize başka birini de gönderme seçeneğiniz mümkün. Ancak son kayıt günü geçti ise maalesef bu bedeli geri iade edemiyoruz. Çünkü bazen bir kişi bile eğitimi açmamız için kritik sayı olabiliyor.