Denizli, İstanbul, İzmir, Danışmanlık, Kurumsal Gelişim, Kosgeb Desteği, KOSGEB, Destek, KOSGEB Hibe, Kariyer, Tekstil, Makine, Makina, Danışman, Yönetim, Büyüme, Proje, proje Danışmanlığı, Sanayi, Yalın Dönüşüm, İnsan Kaynakları, Eğitim, İnsan Kaynakları Danışmanı, Kariyer ve Yönetim, Devlet Hibe, Gelişim, Dönüşüm, Yönetim Danışmanlığı, Yazılım, Ücret Yönetim Sistemi, ORGANİZASYONEL GELİŞİM YÖNETİM SİSTEMLERİ, MALİ İŞLER, FİNANS SATIŞ, PAZARLAMA, SATIN ALMA, LOJİSTİK, DIŞ TİCARET

Performans Yönetim sistemi, Öneri Sistemi, 5S, Yalın Dönüşüm, 6 Sigma, Eğitim Yönetim Sistemi, İşe Alım, Mülakat, İşten Çıkış, Otomotiv, Prim Sistemi, Çalışan Aidiyeti, Kurumsal Gelişim, Yönetim Danışmanlığı, Mermer, KOBİ, İmalat, Endüstri, İhracat, İthalat,

Yurtdışı Destek, Teşvik, Yatırım Teşvik Belgesi, Kalite Yönetim Sistemi, İş Güvenliği, ISO Belgelendirme, Ticaret Bakanlığı, Girişimcilik, TÜBİTAK, TKDK, Kalınma Ajansı, Sözleşme, KİŞİSEL GELİŞİM, Well-Being Eğitimi (Bütünsel Esenlik), Temel Proje Yönetimi Eğitimi, Agile-Scrum Eğitimi, Eğiticilerin Eğitimi, Danışmanlar için MS Excel Yetenek Kazanım Eğitimi, Temel ve İleri Düzey MS Yetenek Kazanım Eğitimi,

FERHAT AYDIN! - Nam-ı Diğer Bar Psikoloğu 6 Şubat 2020

FERHAT AYDIN! - Nam-ı Diğer Bar Psikoloğu 6 Şubat 2020

AAAAA BAR PSİKOLOĞU DA NE??

"Yıllarca dinledi, şimdi anlatma sırası Bar Psikoloğu'nda...

TEDx Konuşmacılarından Ferhat Aydın’ı interaktif psikogösterisi ile Denizli’de ağırlıyoruz.
“İnsanlar psikologa gitmiyorsa-gidemiyorsa psikolog insanlara gitsin” düşüncesinden hareketle oluşturulan stand up tadında bu konsept, insanların ihtiyacı olan 'basit ve küçük psikoloji' bilgileriyle birlikte, bir psikoloğun gözlem ve tespitlerini içeriyor... Mizah ile toplumumuzun absürd taraflarının irdelendiği bu konsept etkinlik, ülkemizde ve dünyada bir ilk olma özelliğine sahip.

Psikoloji ve psikoterapiye dair klişelerin ele alındığı, psikoloji alanında sıklıkla sorulan soruların ve doğru olduğu düşünülen yanlış bilgilerin mizahla harmanlandığı gösterimiz, 2 saatlik bilimsel ve keyifli bir psikoloji muhabbetidir.

PSİKOGÖSTERİ, gerçek ve girişimci bir psikoloğun psikoloji & psikoterapi klişelerini ele aldığı bir programdır. 36 şehirde, 400'den fazla sahnelenen bu psikogösteri formatı, günlük hayattan durum komedileri ve metaforlarla seyircide psikoloji kültürü oluşmasını amaçlamaktadır.

İlk kısımda psikoloji kültürünü ve ülkemize dair gözlemlerini mizahi bir dille anlatan psikoloğumuz, ikinci kısımda sizlerin sorularına cevap vermeye çalışıyor. “HEP BİR PSİKOLOĞA ŞUNU SORMAK İSTEMİŞİMDİR!” DEDİĞİNİZ SORULARINIZI DA ALIN GELİN.

Ferhat Aydın’ın 2 perdeden oluşan, mizahla ve psikoloji ile dolu stand up tadında Psikogösterisi ile çok keyifli, neşeyle dolu bir akşam geçireceğimizden eminiz.

* Etkinlik sonunda "Ben Değil de Bir Arkadaş" kitabını imzalatmak isteyenler için zamanımız olacak. Kitabı henüz temin etmeyenler için fuayede kitap satışı yapılacaktır.

BİLET SATIŞ NOKTALARI
Biletler BİLETİX de satışa çıkmış olup bilet satış noktalarından bilet almak isteyenler için satışlar 17 Ocak Cuma günü başlayacaktır

https://www.biletix.com/etkinlik/ZLM01/ISTANBUL/tr

LARİVA - Koşuyolu
Kahve Durağı – Çamlık
Anka Cafe – TAÇEV Çınar

İLETİŞİM: 555 059 61 50
10 VE ÜZERİ TOPLU ALIMLARDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
----------

FERHAT AYDIN KİMDİR?

ODTÜ Psikoloji Bölümü mezunu ve tek hayali terapist olmak olan Ferhat Aydın, nam-ı diğer Bar Psikoloğu, mezun olduktan sonra insanların terapiye ve psikolojiye ne kadar uzak olduğunu fark edip mesleki depresyon yaşıyor. O süreçte kendini iyi hissetmek için gittiği barlar ise ona yeni işinin kapısını aralıyor.
Ferhat Aydın, mezuniyetinin ardından Boylam Psikiyatri Enstitüsü’nde ‘Klinik Uygulamalı Psikoloji Okulu ve Nesnel Değerlendirme Eğitimi’ni tamamladı. Meslek hayatına özel bir kurumda çocuk-ergen ve ailelere psikolojik danışmanlık alanında hizmet vererek başladı. Daha sonra ‘Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi’ni tamamladı. Askerlik görevini sürdürürken ‘askeri ortama uyumu kolaylaştırıcı ve intiharı önleyici çalışmaları’ ile Kara Kuvvetleri tarafından takdir belgesiyle onurlandırıldı. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Cinsel Terapi eğitimlerini tamamlayan Aydın, bu temel eğitimlere ilaveten, Oyun Terapisi, Boşanma Adaptasyonu Terapisi, Çocuklarla Bilişsel Davranışçı Terapi, Uluslararası Okul Psikolojisi Birliği onaylı eğitimler olan ‘Krize Müdahale Teknikleri’ ve ‘Terapötik Kartlar’ eğitimlerini başarıyla tamamladı. Spor psikolojisine de ilgi duyan Aydın, Türkiye Hokey Federasyonu’nun ve Hokey Milli Takımlarının psikologluğunu da yaptı.
Türkiye’de ve dünyada ilk kez hayata geçirilen Bar Psikoloğu – Psikogösteri konseptinin yaratıcısı ve uygulayıcısıdır. ‘İnsanlar psikoloğa gitmiyorsa psikolog insanlara gitsin’ düşüncesiyle hayata geçirilen bu gösteri formatı, temel psikoloji bilgilerinin mizahla harmanlanarak insanlara sunulduğu bir ‘drink and talk show’dur. Aydın, başta BKM Mutfak olmak üzere Psikogösteri konseptini çeşitli sahnelerde sergilemeye devam etmektedir.