Denizli, İstanbul, İzmir, Danışmanlık, Kurumsal Gelişim, Kosgeb Desteği, KOSGEB, Destek, KOSGEB Hibe, Kariyer, Tekstil, Makine, Makina, Danışman, Yönetim, Büyüme, Proje, proje Danışmanlığı, Sanayi, Yalın Dönüşüm, İnsan Kaynakları, Eğitim, İnsan Kaynakları Danışmanı, Kariyer ve Yönetim, Devlet Hibe, Gelişim, Dönüşüm, Yönetim Danışmanlığı, Yazılım, Ücret Yönetim Sistemi, ORGANİZASYONEL GELİŞİM YÖNETİM SİSTEMLERİ, MALİ İŞLER, FİNANS SATIŞ, PAZARLAMA, SATIN ALMA, LOJİSTİK, DIŞ TİCARET

Performans Yönetim sistemi, Öneri Sistemi, 5S, Yalın Dönüşüm, 6 Sigma, Eğitim Yönetim Sistemi, İşe Alım, Mülakat, İşten Çıkış, Otomotiv, Prim Sistemi, Çalışan Aidiyeti, Kurumsal Gelişim, Yönetim Danışmanlığı, Mermer, KOBİ, İmalat, Endüstri, İhracat, İthalat,

Yurtdışı Destek, Teşvik, Yatırım Teşvik Belgesi, Kalite Yönetim Sistemi, İş Güvenliği, ISO Belgelendirme, Ticaret Bakanlığı, Girişimcilik, TÜBİTAK, TKDK, Kalınma Ajansı, Sözleşme, KİŞİSEL GELİŞİM, Well-Being Eğitimi (Bütünsel Esenlik), Temel Proje Yönetimi Eğitimi, Agile-Scrum Eğitimi, Eğiticilerin Eğitimi, Danışmanlar için MS Excel Yetenek Kazanım Eğitimi, Temel ve İleri Düzey MS Yetenek Kazanım Eğitimi,

ATÖLYE: Kişisel Hedefleri Alışkanlıklara Dönüştürme 26 Ocak 2019 Cumartesi

ATÖLYE: Kişisel Hedefleri Alışkanlıklara Dönüştürme 26 Ocak 2019 Cumartesi

EĞİTMEN: ECE SÜEREN OK

Tarih           : 26 Ocak 2019 Cumartesi
Süre            : 3 saat
Gruplar       : 10:00 - 13:00  / 14:30 - 17:30
Eğitim Yeri : Pamukkale Teknokent Eğitim Salonu - Denizli

Kimler Katılmalı?
Hayatına yeniden yön vermek isteyen, yolunu değiştirmek veya geliştirmek isteyen herkes.

Ece Süeren Ok'un atölyemizde vereceği ''Yeni Yıl, Yeni Başlangıçlar'' başlıklı programın içeriği, kendisinin de paylaştığı şekilde şöyle:

''2018’in son ve yoğun ayına girdik. Her birimiz hem bireysel hem de kariyer hedeflerimizi gözden geçirip 2019 için kendimize yol çiziyoruz. Büyük bir olasılıkla 2019’da yapmak istedikleriniz tek tek aklınıza geliyor. Enerjik ve motive hissediyorsunuz. Gelsin 1 Ocak, hadi 2 Ocak 2019, neler neler yapacaksınız değil mi? Şu anda tüm enerji sizinle.
Ama Ocak ayının sonuna doğru, hayat aynı hızıyla akarken ve sizi meşgul etmeye devam ederken yeni yıl dilek/hedeflerinizden uzaklaşmaya başlayacaksınız.

‘Şubat’ta başlarım, haftaya kesin’ demeye başlayacaksınız. Enerjinize, Motivasyonunuza, hatta planladığınız zamanınıza ne oldu? 2018’de düştüğünüz tuzaklara düşmeyin . Gelin bu yıl farklı olsun. Yeni yıl heyecanı sizi terketmeden heyecanınızı korumanın yollarını paylaşalım.

26 Ocak 2019'da, MOST Danışmanlığın sıcak evsahipliğinde;
- Hayat amacına uygun bireysel hedefler koymak
- Bireysel İlham Panosu yaratmak
- Beynimiz ve Rutinler
- Fogg Davranış Modeli
- Alışkanlıklar Yaratmak
Başlıkları ile 2019’da heyecanımızı harekete çevirmeyi öğreneceğiz.''

Eğitim Bedeli: 150 TL + KDV
(Arkadaşını getir 130 TL + KDV)

---

ECE SÜEREN OK KİMDİR?

1969 İstanbul doğumlu olan Ece Süeren Ok, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. Kariyerine 1992 yılında JTI Türkiye’de, resepsiyonist olarak başlayan Ok; sırasıyla İnsan Kaynakları ve İdari İşler Departmanı Asistanı, Eğitim ve Geliştirme Asistanı, Eğitim Uzmanı ve Eğitim Şefi pozisyonlarında görev yaptıktan sonra, 1999 yılında Eğitim ve Geliştirme Müdürü; 2005 yılında ise İşe Alım, Eğitim, Kariyer Planlama ve Yedekleme Sisteminden Sorumlu Müdür olarak devam etti.
2007 yılı Şubat ayından itibaren JTI Türkiye İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü olarak görev yapan Ece Süeren Ok, kariyeri boyunca birçok projenin liderliğini yaptı. JTI Türkiye’nin Kariyer Planlama Sistematiğini ve JTI Türkiye’yi bu konuda “best practice market” konumuna getiren Eğitim Sistematiğini kurdu.

Şu anda Danışmanlık ve Koçluk yapan Ok; 2012'den beri Türkiye’nin insan yönetiminde en köklü ve büyük STK'sı olan PERYÖN’de Yönetim Kurulu üyesi olarak gönüllü olarak çalışan Ok, birçok sosyal sorumluluk projesine de imza atmıştır.

Spor kariyerine 1979 yılında Eczacıbaşı’nda Jimnastikçi olarak başlamış ve sırasıyla İYİK'te ( İstanbul Yüzme İhtisa Kulübü) ve Milli Takım’da yüzmüş ve ardından İYİK; ASSK ve Milli Takım’da Türkiye’yi su topunda temsil etmiştir.
Halen Masterlar kategorisinde aktif olarak yüzmektedir.

Aynı zamanda 2011’den bu yana Uluslararası Zumba fitness eğitmenliği sertifikası alan Ok, sırasıyla Zumba Gold, Zumba Kids, Zumba Sentao, Zumba Toning, Zumba Gold Toning, Zumba Core sertifikasyonlarını da tamamlamıştır.