Özge SOLAKOĞLU

Özge SOLAKOĞLU

Kurucu, Proje Yöneticisi

Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümünde lisans öğrenimini tamamlayarak 2006 yılında mezun olmuştur. Üniversite yıllarında öğrenci topluluklarında aktif görevler üstlenmiş ve yönetim ekiplerinde yer almıştır. Mezun olduktan sonra özel sektörde çalışmaya ise daha bu dönemlerde karar vermiştir.

Ardından iş hayatına özel sektörde adım atmış ve DOĞAN HOLDİNG bünyesinde oto..

Aslı ÖZTÜRK

Aslı ÖZTÜRK

Kurumsal İletişim Ve Eğitim Yöneticisi

2006 yılı  Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olup şu anda Pamukkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği-Yüksek Lisans öğrenimine devam etmektedir.
Mezun olduktan hemen sonra 2006-2007 yılları arasında DOĞAN HOLDİNG bünyesinde otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren DİTAŞ Doğan Yedek Parça İmalat ..

Pınar KAYDI AYTAÇ

Pınar KAYDI AYTAÇ

Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanı

1985 yılı Denizli doğumludur. 2008 yılı İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü İngilizce Kimya bölümü mezunudur. 9 yılı aşkın süre Denizli Atom Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş şirketinde Kalite Güvence Yönetim Temsilcisi olarak çalışmıştır. İş hayatı sürecinde zaman yönetimi, problem çözme teknikleri, Kaizen, 5S proses yönetimi, etkileşimi, iyileştirme teknikleri gibi eğitimleri tamamlamıştır.
2018 yılından bu yana ..

Selda ÖREN MENKÜ

Selda ÖREN MENKÜ

Profesyonel Koç, Eğitmen

1974 Manisa/Soma doğumludur.1997'de Anadolu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesini bitirdikten sonra,1998-2006 yılları arasında Milli Eğitim'de Fen Bilgisi - Fizik Öğretmenliği yaptı. Eşinin işi dolayısıyla gittiği Çin'de Nanchang Üniversite'sinde Çin Dili ve Edebiyatı hazırlık okuyarak Çince öğrenme fırsatı buldu. 

İstanbul'a  döndükten sonra 2012'de ADLER İnternational Learning Central Europ..